Правила прийому до ЗДО

/Files/images/IMG_1655.jpg

Діти в ЗДО зараховуються відповідно до отрианого направленя з урахуванням електронної черги.

Сайт для електронної реєстрації дитини https://reg.isuo.org.

Для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти необхідні документи :

1. Заява від батьків для зарахування дитини до дошкільного закладу освіти.
2. Дві копії свідоцтва про народження дитини.
3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень.
4. Довідка з дитячої поліклініки.
6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

Порядок оплати за харчування дитини:

Плата за харчування дітей вноситься в розмірі, що не перевищує 50 відсотків від вартості харчування на день (ст. 35 Закону України "Про дошкільну освіту").
Розмір плати за харчування дітей встановлюють місцеві органи виконавчої влади.
Плата за харчування дітей вноситься щомісяця до банківських установ до 15 числа поточного місяця.
Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного закладу освіти.
За дні, у які дитина не відвідувала заклад, плата з батьків не знімається. У цьому випадку, у наступному місяці здійснюється перерахування оплати.
Батьки надають оплачену квитанцію вихователю.
У разі відсутності дитини у закладі, батьки повинні отримати квитанцію та сплатити її, повідомити про оплату вихователя.
Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів до централізованої бухгалтерії управління освіти адміністрації Холодногірського району.

Коментарi